Autobahn

Totale lul Marvin H. reed vijf mensen dood, en geeft ze nu de vinger

Wanneer je eigenhandig en volstrekt onnodig vijf mensen de dood in hebt gejaagd, en het zelf overleeft, dan zit je he-le-maal stuk lijkt ons zo. Maar niet Marvin H., die geeft vanuit zijn ziekenhuisbed alweer stoere middelvingers. Thug life.

Sommige mensen zijn de lucht die ze ademen niet waard, en Marvin H. is daar een fraai voorbeeld van. De 20-jarige knaap reed vlak voor Kerst bij het uitwijken voor een flitspaal met zijn BMW vijf mensen naar het hiernamaals, maar overleefde natuurlijk zelf. Onkruid vergaat niet. Inmiddels is de zwaargewonde knaap bij kennis en sterkt hij op kosten van de Duitse premiebetaler aan in het ziekenhuis. Dat hij weer vol joie de vivre is, bewijst deze foto, waarop hij heel stoer middelvingers uitdeelt. Het ding verscheen eerder deze maand als zijn Whatsapp-profielfoto. Althans, dat meldt de Duitse boulevardpers, wij hebben Marvin zelf niet in onze contactenlijst.

We geven meteen toe, zo'n foto is vooral aan interpretatie onderhevig, maar elk normaal mens zou nu nog in een foetushouding liggen te piekeren over de vijf man die hij de dood in gejaagd had. Niet Marvin, Marvin hangt liever met zijn bekrabbelde proletenlijf de gangster uit, terwijl de rest van de wereld kan verrekken. Wij wensen hem een maagzweer ter grootte van een kaatsbal en vroege incontinentie toe. Pislul.

Met je beertje.

Reacties

Marcel66664746 09-01-19 | 11:19

idd. zwaklul met zn beertje

captainobvious 09-01-19 | 12:02

Beertje kan er niks aan doen hoor.

De echte Stolwijker 09-01-19 | 11:41

Menselijk vuilnis. Dit zal je moeten verzorgen als verpleegkundige.

Abject 09-01-19 | 12:41

Mwah, schept mogelijkheden, foutje bij toedienen van medicijnen is zo gemaakt.

WatZalIkErvanZeggen 09-01-19 | 12:05

De hoeveelheid trailer trash tatoeages zeggen mij ook al genoeg over wat voor type dit is.

Rsxje 09-01-19 | 12:32

De reactie wat jij plaatst zegt me ook wat voor type jij bent. Een droeftoeter die niet verder kijkt dan z'n neus lang is..
Ik ben zelf drager van ongeveer hetzelfde aantal tattoo's op dezelfde plekken, maar ik zal nooit 5 mensen de dood injagen en daarna in het ziekenhuis m'n middelvingertje opsteken voor een Whatsapp profielfoto...én ben ook nog eens geen "trailer trash"..
Beetje zinloze reactie weer..

WatZalIkErvanZeggen 09-01-19 | 13:37

Nou Rsxje. Je bent natuurlijk vrij om je te kleden en te bekladden zoals je wil maar als je niet in de smiezen hebt dat je daarmee jezelf behoorlijk "in een bepaalde hoek zet" dan help ik je graag uit die droom. Het merendeel van de mensheid vind dit nog altijd horen bij criminelen en paupers maar wellicht valt dat in jouw omgeving niet zo op?

Celica1stgen 09-01-19 | 13:39

Mjah. Is makkelijk gezegd natuurlijk, maar het zetten van dat soort tatoeages zegt vrij veel over iemand, zijn impulsieve gedrag en een onvermogen om latere gevolgen in te kunnen schatten.

Maar gelukkig maak jij de blits hé, kerel (knipoog)

Het Koude Gooi 09-01-19 | 14:36

'Het merendeel van de mensheid vind' is inderdaad een ijzersterk argument om je eigen vooroordelen te rechtvaardigen. Dat zegt m.i. genoeg over wat voor type jij bent.

Draak uit Brabant 09-01-19 | 15:26

Ik ken iemand met nog wel meer tatoeages dan die proleet op de foto heeft. Een rustige jongen, gestudeerd, echt niks mis mee.
Oh wacht die heeft gewoon 1 hele grote tatoeage die 'tie mooi vindt. Niet 6 namen inclusief data plus wat hersenloos gekrabbel, allemaal in dezelfde kleur, zoals die klootviool op de foto.
Verder smakelijk gelachen om de reacties hier.

Weerduivel 09-01-19 | 15:37

Meest lachwekkend vind ik de gedateerde tatoeages op n mens van middelbare leeftijd. Mooie tribal op je rugreedt, de naam van je ex of je kinderen, dolfijntjes, voetballers van weleer of natuurlijk de Chinese en Japanse tekens want het is al met al net als de mode. Wat nu 'hip' is is later potsierlijk.

sparka 09-01-19 | 16:36

Een stereotiep wordt gevormd door de meerderheid.

kapotte_stofzuiger 09-01-19 | 17:33

Tattoo = proleet (ook al schrijf je dagelijks miljoenen euro op je bankrekening bij)

GoedenMorgenDezeMorg 09-01-19 | 12:06

sommige mensen hadden beter niet geboren kunnen worden.

pedro300 09-01-19 | 12:19

wraak is het beste koud opgediend

CalmDown 09-01-19 | 13:02

Rustig aan, mensen. Misschien vroeg de vriend die de foto nam net aan Marvin of hij ooit weer in een auto stapt. Of zei hij iets over z'n zeventienjarige zus. Het hoeft NIKS met disrespect voor de slachtoffers te maken te hebben. Laat je niet altijd zo makkelijk opnaaien.

rolandet 09-01-19 | 13:20

dat dus. Die gast wordt waarschijnlijk voortdurend lastiggevallen, terwijl ook hij een trauma heeft verwerken. Op een gegeven moment is een irritatiepunt bereikt.

Pierre Lebon 09-01-19 | 16:04

Hè ja, laten we het eens hebben over z'n trauma's... Als hij die al heeft..

tsjajaja 10-01-19 | 10:04

De linksche gutmensch is er ook zie ik, altijd op zoek naar verzachtende omstandigheden voor een gruweldaad, want een dader is ook een mens.
Als je, om een flitspaal te ontwijken, 5 mensen van de wereld rijdt, ben je gewoon voor altijd af.

Zatkniss 09-01-19 | 13:24

Zeker een moeilijke jeugd gehad. 40 Stunden Kommunaldienst und alles ist vergessen und vergeben.

WanKwats 09-01-19 | 16:13

Gevalletje affluenza?

Bakkeleures 09-01-19 | 14:45

Waarom heeft dit waardeloze stuk vlees zijn lijf volgeschreven? Als ik goed kijk, zie ik op zijn linker schouder - voor de kijker rechts - zijn telefoonnummer staan. Blijkbaar te dom om dat te onthouden dus.
Verder mag deze amoebe van geluk spreken dat hij mijn familie niks heeft aangedaan want na zijn fopstraf kreeg hij van mij nog eens zijn verdiende loon. En daarna ging hij linea recta de intensieve zorg in met een dwarslaesie.

PijlVader 09-01-19 | 15:23

Dit zou een mooie testcase voor kankeronderzoek kunnen zijn. Voegt voor de rest niets toe aan de mensheid.

sluwesjaak 09-01-19 | 15:29

1 luchtbelletje in zn infuus en klaar is kees. Hoe moeilijk kan het zijn.

WanKwats 09-01-19 | 16:11

Waar is Niels Högel als je 'm nodig hebt?

www.nu.nl/buitenland/5542487/duitse-v...

LipService 10-01-19 | 12:41

Zal wel een reactie zijn op een journalist die in het geniep een glimp probeert op te vangen van Germany’s most hated man. Zijn problemen beginnen pas. Enige respectable wat ie nog kan doen is een warm bad nemen met een fles Whiskey en een stanley mes.

Reageer